Продаємо все необхідне обладнання і матеріали для інженерних систем

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО АСОРТИМЕНТУ

Проектування інженерних систем

З кожним роком важливість інженерних мереж в будинках різної спрямованості продовжує збільшуватися. Сьогодні неможливо уявити собі сучасний функціональний будинок, офіс, магазин або виробничий об’єкт без численних мереж, що підвищують зручність експлуатації, надійність, безпеку і ефективність споруд. Щоб створити в будинку якісні комунікації потрібне проектування інженерних мереж, замовляти яке необхідно у кваліфікованих фахівців.

services-tabs-139154408

Виконавці проектування повинні володіти величезним досвідом створення проектів різних систем і комунікацій:

 • електропостачання;
 • водопостачання;
 • водовідведення;
 • теплопостачання;
 • газопостачання;
 • вентиляції і кондиціонування

Кожну мережу досвідчені фахівці створюють з урахуванням отриманих від власника об’єкта вихідних даних, вони враховують технічне завдання, технічні умови, а також керуються отриманою інформацією в ході попереднього дослідження споруди. Все це дозволяє їм створювати ефективні, економічно вигідні в будівництві і експлуатації комунікації.

Що впливає на якість встановлюваних комунікацій?

Сучасні інженерні мережі – це складні комунікації, що складаються з великої кількості окремих елементів. Якість таких мереж складається з декількох важливих факторів. Систему можна буде назвати дійсно хорошою, функціональної і сучасною, якщо вона буде:

 • технологічною;
 • функціональною;
 • естетичною;
 • раціональною.

Відповідність цим факторам перевіряється на етапах узгодження проектної документації з власником і відповідальними державними службами. Щоб задовольнити всі потреби, вимоги і бажання замовника, на етапах проектування фахівці розробляють кілька ескізів для встановлюваних комунікацій.

Серед запропонованих варіантів пристрою інженерії, власник зможе вибрати найбільш підходящі для його будинку, з урахуванням призначення внутрішніх приміщень і правил їх експлуатації. Вивчивши запропоновані варіанти пристрою комунікацій, власник може попросити внести в попередні проекти ті чи інші зміни.

Професіонали вносять будь-які правки в ескізні документи, якщо вони не порушують діючих законів і вимог, описаних в технічному завданні.

services-tabs-139154408

Етапи проектування інженерних мереж

Замовляючи проектування інженерних мереж у професіоналів, власник повинен бути готовий до того, що проект прийнято створювати протягом декількох етапів, на кожному з яких фахівці виконують відповідальні роботи і вирішують складні завдання. Головними стадіями розробки проектів інженерних систем є:

 1. Підготовка комерційної пропозиції на основі вихідних документів.
  Розробка або перевірка технічного завдання.
 2. Укладення договору між сторонами.
 3. Створення ескізів майбутніх мереж.
 4. Узгодження ескізу.
 5. Створення робочих проектів.

В ході цих етапів визначаються всі особливості майбутніх комунікацій, а також необхідні для влаштування мереж будівельно-монтажні заходи.

Переваги професійного проектування інженерії

Інстал Центр протягом багатьох років надаює своїм клієнтам послуги в сфері розробки проектної документації на влаштування різних інженерних комунікацій. Чому працювати з кваліфікованими майстрами вигідно:

 1. Професійні знання. Досвідчені співробітники виконують свою роботу з урахуванням всіх сучасних законодавчих норм, положень ГОСТ, ДБН, ДСТУ, СніП та інших нормативних актів, що регламентують правила проектування і установки інженерії.
 2. Досвід. У великих фірмах працюють тільки найдосвідченіші і грамотні майстри, за плечима яких сотні розроблених, успішно узгоджених і реалізованих проектів різних інженерних мереж.
 3. Гарантована якість. Компанії гарантують високу якість створюваних проектів. Фахівці неодноразово перевіряють всі прийняті в проектах рішення, використовують тільки найсучасніше програмне забезпечення, а тому ніяких проблем з проектами на етапах узгодження і будівництва просто не може бути.
 4. Відкритість. Фахівці заключають з власником зрозумілий і відкритий договір, в якому вказується ціна розробки проекту, терміни, а також відповідальність проектувальників в разі виникнення будь-яких проблем з документами.

У Інстал Центрі можливо ВСЕ! Для того, щоб облаштувати тепло, світло, каналізацію, сантехніку, вентиляцію – потрібно тільки прийти або зателефонувати до нас і Ви отримаєте консультацію, зрозумієте про потребу розробки проекту та решту всього необхідного у Інстал Центрі без зайвої метушні та пошуків спеціалістів, матеріалів, монтажників у різних місцях.

Наші Постачальники

Наші постачальники всесвітньо відомі виробники продукції вищої якості. Ми працюємо тільки з найякіснішими матеріалами.

Заповніть заявку

Ми відповідаємо дуже швидко. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я *

  ВАШ EMAIL *

  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ