Монтаж теплових насосів

Фахівці нашого підприємства здійснюють монтаж теплового насосу під ключ у відповідності з компресійними і конденсаторними циклами периметра. В якості теплоносія може виступати звичайна, закачана в систему опалення, вода.

Монтаж теплового насосу складається з приєднання до нього труб, по яких буде циркулювати теплоносій, а також циркуляційного насосу. Саме тому головним джерелом живлення всієї опалювальної системи буде служити центральна або автономна електрична мережа.

Розрахувати вартість монтажу теплового насосу:

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

Встановлення теплових насосів

Правильна установка теплового насоса заснована на тому, що електрична енергія приводить в дію компресор за допомогою крутного механічного моменту. При цьому витрати електроенергії будуть мінімальними, так як вони витрачаються тільки на перекачування повітря через випарник.
Комплексний монтаж теплового насоса відбувається, грунтуючись на принципах отримання природного тепла з повітря, яке є постійно відновлюваним.

Скільки коштує тепловий насос під ключ

Ціна монтажу теплового насоса на опалення або ГВП складається з ціни теплового насосу + ціна матеріалів + ціна роботи
Розрахувати вартість монтажу під ключ:
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

Заміна газового котла на тепловий насос

Рішення про заміну газового котла на тепловий насос замовник приймає самостійно. Ми лише допомагаємо здійснити задумане.
Якщо є можливість, ми радимо залишити газовий котел в якості резервного на випадок можливих пікових навантаженнь.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

Детальніше про монтаж теплових насосів від Інстал Центр тут