3-5 вересня в Києві відбудеться IV-й міжнародний фестиваль монтажників і проектантів Install Fest Ukraine 2020.

Install Fest називають Днем монтажника, тому що професіонали своєї справи можуть особисто поспілкуватися з виробниками, узнати про обладнання та інновації, перевірити свої сили в змаганнях з монтажу сантехніки, водопроводу, водоочищення, систем опалення та вентиляції.

Наша компанія в черговий раз буде  представлена на цій події. На цей раз Інстал Центр виступає партнером фестивалю.

Поїхали з нами на Install Fest Ukraine 2020!

Ми запрошуємо монтажників Рівненщини прийняти поїхати разом з нами на цей унікальний міжнародний захід. Ви зможете побачити новинки та галузеві досягнення, перейняти передовий досвід кращих майстрів, та весело провести час у колі колег.

Ми забезпечуємо безкоштовну дорогу в обидві сторони і обід.

Виїзд 5 вересня, у суботу в 6.00-6.30 з Рівного

Назад з Києва у Рівне-орієнтовно в 18.00

Контактна особа Влад Патрак : +38 067 890 3451

Цікаві фестивальні події

В рамках фестиваля відбудуться змагання Install  Battle 2020. Це 4-й Чемпіонат України серед інсталяторів систем опалення та водопостачання. В ньому приймуть участь кращі монтажники сантехніки, водопостачання таи водоочищення.

Конкурсанти різних рівнів будуть змагатись за грошові винагороди та інші цікаві подарунки від спонсорів.  А головний переможець отримає грошовий приз і звання Кращого інсталятора 2020 року.

Не менш цікавою має бути Практична виставкова експозиція. Це стенди найбільших світових виробників з реальними зразками своєї продукції. Кожний монтажник зможе пройти майстер-клас — протестувати товар учасника: розібрати, змонтувати, протестувати, перевірити на міцність і т.д.

Також програмою заходу передбачено проведення практичних семінарів в конференц-залах виставкового центру. Семінари проведуть представники всіх заводів-учасників (найбільших з найважливішими і цікавими товарами).

Фестивальні розваги

А що ж за фестиваль без розваг. Install Fest Ukraine 2020 – пропонує велику розважальну програму для учасників. Парк відпочинку і розваг буде працювати протягом усього заходу. Це місце дозвілля на будь-який смак, тут ви можете провести стільки часу, скільки вам необхідно для очікування ділових заходів в павільйоні. Якщо ви чекаєте потрібний майстер-клас чи семінар, і до нього ще багато часу, тут ви зможете провести час із задоволенням.

А наприкінці для всіх відвідувачів Міжнародного фестивалю монтажників і проектантів організатори підготували унікальний сюрприз – розіграш професійних призів, а також поїздок на заводи спонсорів та учасників фестивалю.

Звертайтеся до нас з питання поїздки, або зателефонуйте нашому менеджеру і ви гарантовано зможете бути з нами на Install Fest Ukraine 4.0!