Продаємо все необхідне обладнання і матеріали для монтування теплових насосів

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО АСОРТИМЕНТУ

Монтаж теплових насосів від Інстал Центр

Хочете користуватися останніми здобутками науково-технічного прогресу та передовими технологіями? Це гарне рішення, адже такі винаходи допомагають зберегти природні ресурси та екологію, а також зекономити в майбутньому на сплаті комунальних платежів. Компанія Інстал Центр (Рівне) пропонує замовити монтаж теплових насосів за гарантією якості проведених робіт. А також пропонує професійну допомогу у складанні відповідного проекту та підборі обладнання.

Монтаж теплових насосів від Інстал Центр Рівне

Що таке тепловий насос, принцип його роботи та види

За своєю конструкцією тепловий насос дуже простий. Це спеціальний прилад, що допомагає створити сприятливий мікроклімат для постійного або тимчасового проживання у помешканні. У промислових масштабах таке обладнання використовують набагато рідше через його чималу вартість та складність розрахунку потрібної потужності. Але експерти впевнені, що за цими насосами – велике майбутнє. Зовнішній блок дуже схожий на короб до спліт-системи. Внутрішній блок зазвичай розташовують у підсобному приміщенні будинку: він може складатися з ряду елементів, поєднаних між собою системою труб.

Принцип роботи теплових насосів полягає у перетворенні енергії, видобутої з грунту, води або повітря, у теплову, що йде на опалення будинку. Це відбувається через непрямий контакт ресурсів з холодоагентом. Кількості здобутої енергії цілком достатньо для організації ефективного опалення всіх приміщень, а також для нагріву воду для побутово-господарчих потреб. Тобто якщо правильно розрахувати потужність та обрати потрібний тип насосу, можна обійтися без печей, котлів та бойлерів.

Монтаж теплових насосів залежить від того, яким є тип обладнання. Найпопулярнішими є «повітря-вода» (адже влітку водоймища гарно прогріваються на чималу глибину) та «грунт-вода» (бо земля добре тримає та легко віддає накопичене тепло).

Детальніше принцип роботи теплових насосів виглядає наступним чином:

 • Природні ресурси (наприклад, повітря) надходять до зовнішнього блоку, де їх теплова енергія взаємодіє з холодоагентом.
 • В ході взаємодії відбуваються певні перетворення: наприклад, холодоагент може ставати парою, та інш.
 • В перетвореному вигляді агент поступає до компресору, де стискається під певною силою, одночасно змінюючи свою вихідну температуру.
 • Звідти холодоагент направляється до теплообмінника, передаючи тепло до труб з водою.
 • Циркулювання нагрітої води по всьому будинку дозволяє ефективно зігріти повітря у кімнатах. Опалення тепловим насосом не гірше за стандартне дров’яне, газове або електричне, але має важливу перевагу: відсутність шкідливих викидів до атмосфери.

Випарені залишки холодоагенту знов проходять етап охолодження, стають рідиною та повторно надходять до зовнішнього блоку. І весь цикл повторюється з початку.

Тепловий насос монтаж опалення геотермальним насосом

Різновиди колекторів типу «грунт-вода»

Якщо Ви вирішити проводити монтаж теплових насосів типу «грунт-вода», варто обрати найкращий спосіб їх облаштування за допомогою фахівців. Робоча бригада компанії Інстал Центр  у Рівному здатна встановити колектори під ключ для отримання та накопичення тепла кількома способами:

 • Геотермальний зонд — закладається на глибину до 100 метрів від поверхні, де утримується стабільна температура. Для цього в грунті роблять 2 та більше свердловини, розташовані паралельно друг другу.
 • Горизонтальна установка — застосовується для великих присадибних ділянок. Це система труб, заповнена соляним розчином, що встановлюється у грунті на невеличкий глибині (до точки промерзання).
 • Монтаж спіралеподібного колектору — вимагає мінімуму вільного місця навколо будинку. Дозволяє отримати досить потужний насос, використавши незначну площу поверхні грунту.

В окремих випадках раціонально встановити гібридний тепловий насос, що поєднує в собі кілька джерел отримання теплової енергії, та здатний протягом цілого року забезпечувати мешканців житла теплом.

Монтаж теплових насосів | Принцип работи теплових насосів | Ціна

Тонкощі проведення монтажних робіт

Теплові насоси можна використовувати для різних потреб. Розрізняють такі способи їх підключення:

 • З метою опалення — до радіаторів опалювальної системи та підлоги.
 • Для опалення та отримання гарячої води — до опалювальної системи та бойлеру.
 • Для створення комфортного мікроклімату — монтаж насосу з накопичувальним баком. Він може працювати як на обігрів, так і на охолодження.

При установці вуличного (зовнішнього) блоку насосу опалення обирають місце с вільним доступом повітря. Його можна розміщувати навіть на даху, попередньо спорудивши спеціальний каркас.

При монтажі внутрішнього блоку потрібно виділити окреме місце у підсобному приміщенні (гараж, котельня тощо). Настінні трубки та підвісні елементи розташовують на несучій стіні, адже вони мають чималу масу. Фреонопроводи підключають між блоками, потім запускають циркуляцію води, вмикають основне та додаткове електрообладнання. Перш ніж вводити насос до експлуатації, обов’язково відбувається його запуск у тестовому режимі.

Переваги та недоліки опалення тепловим насосом

Використовуючи фірмові теплові насоси від перевірених виробників, можна отримати ряд унікальних переваг. Вони полягають у наступному:

 • Незалежність від ринкових коливань цін на природні ресурси для населення (електрику та газ).
 • Автономність роботи установки (вона не залежатиме від роботи центральних мереж постачання ресурсів).
 • Незалежність від примх сусідів (щоб встановити на своїй ділянці насос та отримувати тепло протягом року, не потрібно підписувати угоди з мешканцями найближчих будинків).
 • Надійність та безпечність роботи (на відміну від газових та електричних котлів).
 • Відсутність спеціальних вимог щодо облаштування підсобного приміщення (у порівнянні з котельнями, для яких існують дуже жорсткі норми).
 • Невеличкі витрати на технічне обслуговування.
 • Економія на сплаті комунальних послуг (так, сам насос коштує чимало, проте Ви не будете сплачувати щомісячно космічні суми за спожиту енергію).
 • Компактні розміри.
 • Збереження навколишнього середовища.
 • Мінімальне споживання електрики. Головним чином вона йде на забезпечення роботи компресору (а це до 25% від загального рівня, що Ви звикли споживати у звичайному режимі).

Поряд з перевагами виділяють і певні складнощі при виборі та установці теплового насосу. Зазвичай це:

 • Складні розрахунки характеристик установки (коефіцієнту перетворення енергії тощо).
 • Детальне проектування, в якому враховуються особливості певного регіону, розташування будинку, середній рівень споживання енергії мешканцями та інш.
 • Вибір надійного обладнання.
 • Залучення спеціальної техніки (наприклад, для буріння свердловин на певну глибину).
 • Чимала ціна насосів (що з часом повністю окуповує себе).
 • Необхідність дотримання певних норм та стандартів.

Фахівці компанії Інстал Центр виконають повний комплекс монтажних робіт, а також допоможуть скласти індивідуальний проект, та купити потрібний тепловий насос для Вашого будинку або дачі за привабливою вартістю. Надаємо тривалу гарантію на виконані роботи, забезпечимо повне технічне супроводження, а за необхідності – і модернізацію установки.

Наші Постачальники

Наші постачальники всесвітньо відомі виробники продукції вищої якості. Ми працюємо тільки з найякіснішими матеріалами.

Заповніть заявку

Ми відповідаємо дуже швидко. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я *
  ВАШ EMAIL *

  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ