Продаємо все необхідне обладнання і матеріали для систем кондиціювання

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО АСОРТИМЕНТУ

Монтаж систем кондиціонування від Інстал Центр

Хочете, щоб у вашому офісі або оселі завжди було чисте повітря оптимальної температури? Компанія Інстал Центр Рівне пропонує виконати монтаж систем кондиціонування з гарантією високої якості. Кваліфіковані фахівці допоможуть зі створенням індивідуального проекту, підбором та установкою під ключ потрібного кліматичного обладнання. А також проведуть модернізацію, оперативну зміну окремих елементів або ремонт діючої системи, усунувши всі недоліки та підвищивши ефективність її роботи.

Монтаж систем конидиціонування ІнсталЦентр Рівне

Гарно проведений монтаж систем кондиціонування дозволяє підтримувати стабільні показники мікроклімату у будь-якому закритому приміщенні. Особливо важливим це стає влітку, коли посуха та спека не дають змоги нормально працювати та відпочивати. Основою для кліматичної системи виступає повітря, що забирається назовні, з вулиці. Воно проходить крізь фільтри, очищується від сторонніх домішок та охолоджується, а потім подається до певної кімнати.

Сучасна система кондиціонування, її види та конструктивні особливості

В залежності від охоплюємої площі та конструкції розрізняють такі системи кондиціонування:

 • Мобільна. Компактна за розмірами. Легко змінює місце свого розташування, демонтується без зайвого клопоту, може монтуватися у іншому місці повторно.
 • Центральна. Використовується на об’єктах з великою площею (у бізнес-центрах, розважальних закладах тощо). Більшість елементів є прихованою від сторонніх очей. Має велику потужність та розгалужену будову.
 • Віконна. Зазвичай має всього 1 блок, монтується безпосередньо у вікні. Ідеально підходить для задоволення незначних побутових потреб у чистому охолодженому повітрі.
 • Спліт-система. Призначена для обслуговування окремих невеличких приміщень. Має внутрішній та зовнішній блоки. Підходить як для квартир, так і для офісів.

Серед популярних вузькоспеціалізованих систем кондиціонування можна назвати:

 • Прецизійні — дають стабільну температуру повітря та постійний рівень вологи.
 • Шафові — мають велику потужність. Зазвичай допомагають підтримувати постійну температуру впродовж всієї доби. Застосовуються у виробничих умовах.
 • Чіллер-фанкойл – в якості холодоносія може виступати гліколь або його суміш з водою. Мають розгалуджену систему трубопроводів та потужну охолоджувальну машину (чіллер).

В більшості випадків можна поєднати системи кондиціонування та вентиляції, отримавши сприятливий мікроклімат та економію. Але для цього потрібно:

 • Правильно розрахувати проект.
 • Підібрати якісне обладнання.

Запросити для виконання монтажних робіт справжніх фахівців з великим досвідом.

Система кондиціонування монтаж, ціна під ключ

Професійний монтаж систем кондиціонування: види кондиціонерів

Будь-яка сучасна система кондиціонування включає до себе декілька елементів, головними з яких є кондиціонери. Це спеціальний прилад, що працює від електромережі, та здатний подавати в певному напрямку оброблене повітря.

Зараз кондиціонери здатні не тільки охолоджувати, але й підвищувати температуру повітря, а також очищувати його від сторонніх домішок та неприємного запаху, додатково озонуючи чи зволожуючи його. Можуть працювати в економному режимі споживання електричної енергії, керуються з невеличкого пульта.

Монтаж кондиціонера буває різним за складністю. Це залежить від декількох факторів, в тому числі від місця розташування робочих блоків. Виділяють такі типи пристроїв:

Настінний — вважається чисто побутовим, але може використовуватися і в невеличких приміщеннях комерційного плану. За потужністю розрахований на площу до 100-120 квадратів. Зовнішній (вуличний) блок кріплять на спеціальних кронштейнах, прямо на стіні будівлі. Він поєднується з внутрішнім блоком за допомогою фреонового проводу. Одинарні блоки, що встановлюються безпосередньо у вікні, зараз зустрічаються рідше: вони вважаються низькоефективними у порівнянні зі спліт-системами та гучними у роботі.

Канальний — є прихованим обладнанням. Встановлюється за підвісною чи підшивною стелею. Може швидко охолоджувати одночасно декілька приміщень. Має більшу потужність, ніж настінні моделі, але дозволяє вдало вирішувати задачі кондиціонування та вентиляції. Обсяг робіт з установки такого кондиціонера буде більшим, проте його ефективність вища.

Касетний — вимагає наявності підвісної стелі певної висоти. Відрізняється гарним розподілом повітря по всій площі (тому що замість одного потоку в ньому передбачено мінімум 4).

Підлогово-стелеві — вважаються універсальними. Можуть встановлюватися як на підлозі, так і на стелі, в залежності від побажань замовника.

Якщо Ви хочете замовити монтаж кондиціонера, ціна якого доволі доступна, звертайтеся до компанії Інстал Центр у Рівному, та отримуйте повний комплекс монтажно-ремонтних послуг на привабливих умовах!

Монтаж кондиціонера - монтаж систем кондиціонування ціна

Монтаж кондиціонера: ціна та основні етапи проведення робіт

Зазвичай установка і монтаж кондиціонера проводяться за попередньо наміченим планом (проектом), та складаються з декількох етапів. Ознайомитися з повним переліком робіт та їх вартістю можна в нашому прайс-листі, викладеному на сайті, або отримати розгорнуту консультацію, поспілкувавшись з менеджерами.

Спочатку виконують детальне проектування для кожного замовлення, в якому:

 • Роблять необхідні математичні розрахунки, визначаючи номінальну та максимальну потужність, враховуючи площу та кількість мешканців, товщину стін будівлі сезонність та інші параметри.
 • Розробляють принципову схему розміщення кліматичної техніки, намагаючись мінімізувати шуми та зберегти комфортні умови перебування у приміщенні.
 • Визначають найкращі способи установки обладнання (окрім горизонтального, застосовують також вертикальне та підвісне розміщення).
 • Вказують типи кріплень.
 • Виконують креслення, щоб зберегти привабливий вигляд інтер’єру.
 • Описують перелік суміжних робіт (проведення окремого каналу електроживлення, підведення дренажного виходу тощо).
 • Ставиться перелік основних завдань та послідовність їх виконання.

На основі розробленого проекту виконують подальший монтаж систем кондиціонування, ціна якого залежить від рівня складності, обсягу та умов виконання робіт та інших параметрів. Спочатку встановлюється мережа повітророзподільчих елементів (дифузорів, решіток тощо), а від неї прокладається мережа повітрепроводів. Для монтажу вуличного блоку побутової системи кондиціонування потрібно зробити кілька отворів у стіні, на певній висоті, щоб розташувати у них надійні кріплення.

Після того, як окремі елементи будуть поєднані між собою, а вся система — під’єднана до електромережі, проводять пусконалагоджувальні роботи. Це допомагає протестувати систему у різних режимах роботи, а також зробити необхідні корегування та налаштування. Після цього замовник підписує акт виконаних робіт та отримує гарантію на них та на встановлене обладнання.

Наші Постачальники

Наші постачальники всесвітньо відомі виробники продукції вищої якості. Ми працюємо тільки з найякіснішими матеріалами.

Заповніть заявку

Ми відповідаємо дуже швидко. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я *

  ВАШ EMAIL *

  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ