Вам Потрібна Іноваційна Реалізація Задумів?

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Монтаж системи опалення

Шукаєте надійні та зручні рішення, що допоможуть вдало пережити опалювальний сезон? Компанія Інстал Центр виконує якісний монтаж системи опалення для будь-яких будівель, включаючи приватні заміські будинки та багатоповерхові житлові споруди, зведені за сучасними технологіями.

Зробити житло теплим та затишним дуже просто, якщо замовити в одному місці гарне обладнання та повний комплекс монтажних робіт, отримавши всі необхідні гарантії.

Монтаж системи опалення

Що включає до себе професійний монтаж систем опалення?

Якщо до справи беруться професіонали, то можна розраховувати на бездоганні результати. Сьогодні монтаж систем опалення від компанії Інстал Центр у Рівному включає до себе повний комплекс робіт, розрахований на будь-які потреби. До нього входять:

 • Установка та підключення електричного котла.
 • Монтаж радіаторів опалення, високих за своїм ККД та зручних у використанні. Може бути загальним (у всьому помешканні) та частковим (у певних кімнатах).
 • Установка систем інтелектуального опалення (так званий «розумний дім»).
 • Повний монтаж опалення в квартирі.
 • Установка та налаштування теплової завіси, зі спрямованими у конкретному напрямку потоками нагрітого повітря.
 • Монтаж котельні від А до Я.
 • Монтаж опалення в приватному будинку, призначеному для тимчасового чи постійного проживання в холодну пору року.

Монтаж систем опалення: основні етапи проведення робіт

Комплексний підхід до проведення монтажних робіт дозволяє уникнути багатьох помилок, а також економить замовнику гроші та час. Якісний монтаж опалення в приватному будинку, що виконується спеціалістами Інстал Центр, відбувається поетапно, і включає до себе такі види робіт:

 1. Коротке вивчення та аналіз існуючої опалювальної системи, дослідження її особливостей. Це допомагає більш точно підібрати потрібне обладнання та інструменти для робочої бригади. Наприклад, монтаж опалення в багатоповерхових будинках, що належать великим та малим ОСББ, різниться за своєю складністю та тривалістю. Тому попередній аналіз дозволяє точніше зорієнтувати замовника.
 2. Підбір комплектуючих, узгодження їх найменування та вартості. Якщо це автономне опалення у заміському будинку, можливо, доведеться попередньо розробляти індивідуальний проект, робити креслення та складати кошторис, а вже потім узгоджувати їх.
 3. Призначення орієнтовної дати та часу проведення монтажу, а також загальної тривалості робіт. Коли всі терміни остаточно узгоджено, робочі починають завозити матеріали та комплектуючі.
 4. Безпосереднє виконання монтажних робіт. Сюди відносяться прокладка трубопроводів, розводка по окремих кімнатах, заміна чи встановлення з нуля радіаторів, підключення нагрівальних приладів, водонагрівачів та опалювальних котлів тощо.
 5. Тестування системи та здача замовникові. Це остаточний етап, що показує повне завершення монтажу опалення в квартирі чи будинку. Спочатку систему перевіряють на відсутність протікань, подаючи високий тиск, і лише потім запускають її в нормальному робочому режимі.

Монтаж опалення Рівне Інстал Центр

Індивідуальне опалення та рекомендації щодо його облаштування

Якщо раніше більшість людей прагнула здобути централізовану подачу тепла до свого житла, останнім часом тенденції різко змінилися. Зважаючи на чималу вартість опалення, зараз люди намагаються знизити свої витрати на комунальне обслуговування, але зберегти при цьому максимальний комфорт.

Відокремити певну квартиру від центральної системи теплопостачання у будинках старого типу неможливо. Але можна замінити старі батареї новими та встановити лічильник на увесь будинок. Цей процес зазвичай контролює ОСББ, зацікавлене, щоб його члени не переплачували за опалення.

В приміській зони трохи інша ситуація. Прокладати трубопроводи для централізованого теплопостачання дуже далеко та дорого. Тому для приватних будинків облаштувати автономне опалення – ідеальне рішення. При цьому важливо обрати таку систему, щоб вона була простою у використанні та обслуговуванні, надійною, розрахованою на тривалий час експлуатації та економічною. Тобто щоб витрачати на опалення мінімум ресурсів, отримуючи велику кількість тепла.

Монтаж радіаторів опалення - монтаж системи опалення Рівне

Вибір основного опалювального приладу

Облаштування опалювальної системи у приватному будинку чи промислових приміщеннях — це не тільки професійний монтаж радіаторів опалення на декількох поверхах. Компанія Інстал Центр (Рівне) рекомендує заздалегідь підібрати основний опалювальний прилад, що стане головним джерелом тепла. Ось найпоширеніші типи таких пристроїв:

Твердопаливний котел — працює на будь-якому твердому паливі (дрова, торф, кам’яне вугілля тощо). Йому віддають перевагу через доступну вартість та дешевизну ресурсів, необхідних для обслуговування. Але щоб такий котел працював без збоїв тривалий час, потрібно обирати якісне обладнання, та запрошувати задля його установки професіоналів. Але найменша помилка у розрахунках чи монтажі може стати загрозою життю чи здоров’ю Вашої родини.

Газовий котел — зручне рішення для жителів газифікованої місцевості. Здатний швидко прогріти помешкання площею до 200 квадратних метрів. Буває різним не тільки за своєю потужністю, але й за іншими параметрами (викид відпрацьованого газу, спосіб розпалу, кількість контурів). Переважна більшість замовників вважає доцільним об’єднати систему опалення та отримання гарячої води для побутових потреб, використовуючи для цього один котел.

Сонячні колектори (батареї) — відносно нове, але дуже ефективне джерело теплової енергії. Має чималу вартість, але створює повну автономію від комунальних служб. Здатне збирати на акумулювати енергію навіть у похмурі зимові дні. Окуповує себе за декілька років, в залежності ід рівня споживання, але допомагає зберегти екологію.

Електрокотел – ідеально підходить для опалення невеличкої площі (до 100 квадратних метрів), у місцевості, де прокладено надійні та потужні лінії електропередач. Такі моделі котлів можуть підживлюватися від генераторів (при наявності певних засобів захисту), що дозволяє опалювати будинок навіть у періоди аварій та обривів центральних ліній. Може виступати не тільки основним, але й резервним джерелом тепла. Відрізняється невисокою вартістю та простотою у використанні.

Теплонасос — використовується рідко, тому що потребує точного розрахунку параметрів опалювальної системи. Таке обладнання повинні встановлювати майстри з високою кваліфікацією та певним досвідом. Є гарною альтернативою звичайним котлам, що працюють на твердому чи рідкому паливі. Вважається універсальним у використанні: здатний підігрівати воду, повітря у будинку, а також забезпечувати ефективне кондиціонування. Потребує якісної автоматизації системи опалення, але дуже простий у застосуванні.

Деякі особливості монтажних робіт

Проведення тепла до помешкання та налагодження безперебійної експлуатації системи опалення – один з найважливіших кроків, потрібних для забезпечення комфорту всіх мешканців. Але монтаж опалення в багатоповерхових будинках, як і у приміських житлових спорудах, має певні особливості. Дуже складно знайти два абсолютно ідентичні проекти:  кожен з них враховує різні потреби замовників та індивідуальні риси будинку.

Так, велике значення має вартість монтажних робіт — адже саме на неї зазвичай орієнтується більшість замовників. Але потрібно одразу уточнювати, що саме включається до комплексу робіт. Якщо виконується опалення під ключ, та при цьому клієнту допомагають підібрати потрібне обладнання за справедливими цінами, надаючи гарантію якості, то є сенс обирати саме такого підрядника.

Вартість залежатиме від рівня складності монтажу, а також від обсягу робіт. Тому всі розрахунки та складання кошторису ведуть за детальним планом будинку. Це допомагає:

 • Точно прорахувати кількість, довжину та діаметр труб.
 • Визначити точки встановлення та розміри радіаторів.
 • Намітити місця встановлення основного опалювального приладу та методику його підключення тощо.

Аналогічним шляхом виконують проекти опалення промислових приміщень, враховуючи потреби виробництва.

Наші Постачальники

Наші постачальники всесвітньо відомі виробники продукції вищої якості. Ми працюємо тільки з найякіснішими матеріалами.

Заповніть Заявку

Ми відповідаємо дуже швидко. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я *
  ВАШ EMAIL *

  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ