Продаємо все необхідне обладнання і матеріали для монтажу систем каналізації

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО АСОРТИМЕНТУ

Монтаж систем каналізації від Інстал Центр

Компанія Інстал Центр пропонує провести у Рівному якісний монтаж систем каналізації під ключ. Виконуємо в обумовлені строки повний комплекс робіт під ключ, працюємо як в багатоквартирних, так і в приватних будинках різного типу. Допомагаємо підібрати гарні матеріали, необхідні для проведення робіт. Надаємо тривалу гарантію на виконаний монтаж. Дотримуємося діючих норм та стандартів, завдяки чому замовник може бути впевнений в безперебійному функціонуванні своєї каналізаційної системи.

Монтаж систем каналізації

Щоб забезпечити комфортне проживання людей у квартирі чи будинку, потрібно не тільки забезпечити мешканців природними ресурсами, але й організувати своєчасне виведення відходів життєдіяльності. Для цього використовують сучасні інженерні системи, прокладаючи їх вже під час будівництва житла.

Сучасні системи каналізації та необхідне обладнання для них

До каналізаційної системи входить ряд елементів, що забезпечує збір та ефективний вивід продуктів життєдіяльності мешканців, а також дотримання вимог гігієни та санітарії. В залежності від особливостей облаштування та типу вона буває:

 • Зовнішньою — зазвичай складається з ряду труб, насосу для відкачування відходів та допоміжного обладнання. Всі елементи розташовуються поза межами споруди.
 • Внутрішньою – притаманна майже всім міським багатоквартирним будівлям. Знаходиться безпосередньо всередині споруд. До такої системи входять трубопроводи, сіфони та інш.

Щоб провести швидко та якісно монтаж систем каналізації, потрібно підібрати надійне обладнання. Перш за все потрібно обрати труби з певним прохідним отвором. Зараз використовують вироби з таких матеріалів:

 • Пластик — має невелику питому масу. Прості в установці, відрізняються великою пропускною здатністю. Стійкі до корозії, але вразливі до високих температур.
 • Чавун — має велику питому масу, що може відобразитися на галузі використання. Але здатний вдало витримувати великі навантаження. Достатньо міцний, пластичний, розрахований на тривалий строк експлуатації. Серед його недоліків експерти називають чималу вартість та шорстку внутрішню поверхню, що потребує регулярного очищення.

Пластик буває різним за своїм складом. Зараз активно використовується продукція з поліпропілену (діаметром до 110 мм), полівінілхлориду, а також гнучкі гофротруби. З їх допомогою виконують такі види робіт:

 • Під’єднання унітазу до центральної каналізаційної системи.
 • Ефективний відвід стокових вод (від сантехнічних та кухонних елементів – ванної, раковини тощо).
 • Організація дренажу (вивід конденсату від вентиляційної системи, кондиціонеру та інш).

Точно розрахований монтаж систем каналізації обов’язково включає до себе ревізію. Це щільно замкнені отвори в трубах, через які можна усунути різноманітні засори. Зазвичай ревізії облаштовують у важкодоступних місцях, щоб за необхідності швидко ліквідувати неполадки.

Для усунення неприємних запахів, що поширюються від забрудненої використаної води, до монтажу каналізації включають установку сифонів. За прийом стокової рідини та її ефективне відведення до загальної каналізаційної труби відповідають трапи.

Монтаж каналізації під ключ у Рівному від ІнсталЦентр

Тонкощі проведення монтажних робіт з облаштування каналізаційної системи

Фахівці компанії Інстал Центр можуть проводити якісний монтаж систем каналізації різними способами. Це залежить від особливостей проектування, складеного заздалегідь в індивідуальному порядку для замовника, а також від його особистих вимог та характеристик будівлі.

Ось декілька поширених прикладів прокладки каналізаційних труб:

 • Зашивання всередину гіпсокартонної стіни.
 • Штроблення стін та прокладка в утворені пази.

Між трубами різного діаметру можна облаштовувати плавні переходи, використовуючи спеціальні муфти. Для покращення звукоізоляції використовують м’які матеріали, якими обв’язують труби зверху.

У помешканнях, розташованих у багатоповерхівках, унітази встановлюють з боку головного каналізаційного стоку. Але найважливішим елементом системи є фановий стояк, що дозволяє уникати появи неприємних запахів у квартирі. Він встановлюється у вертикальному положенні, виходом доверху, та прокладається на етапі основного будівництва.

Дуже важливо застосовувати труби з одного й того ж матеріалу для всієї системи. Адже з’єднання окремих трубопроводів, зроблених з різних матеріалів, є неприпустимим через різницю питомого теплового розширення.

Для кожного замовлення складається окремий проект, на основі якого потім розраховується приблизна собівартість матеріалів та робіт. В ньому передбачені:

 • Конструкційні особливості будівлі.
 • Кількість та місця розташування інженерних комунікацій, що необхідно поєднати в єдине ціле.
 • Можливість проведення своєчасного ремонту та модернізації системи у майбутньому.

Дуже важливо, щоб каналізаційні системи були не тільки доступними за ціною, але й простими технічному обслуговуванні. Якщо Ви шукаєте саме таке рішення — зверніться до компанії Інстал Центр (Рівне)!

Монтаж систем каналізації ціна на роботи

Основні етапи виконання робіт з монтажу систем каналізації

Монтаж каналізаційних систем починається з підготовки. Спочатку створюється проект, де зазначається повний опис необхідних матеріалів, їх кількісний та вартісний розрахунок. Потім роблять контрольні заміри та приступають до монтажних робіт.

Паралельно з проектом складається кошторис, куди включається вартість монтажних послуг, а також узгоджуються строки їх виконання.

По завершенні робіт проводяться пусконалагоджувальні роботи, що дозволяють перевірити бездоганну роботу системи. В кінці підписується акт прийому-передачі.

Від чого залежить остаточна вартість монтажу?

Якщо Вас цікавить вартість монтажних робіт з облаштування каналізації у квартирі чи приватному будинку, радимо звернутися для детального прорахунку до досвідчених спеціалістів. Це залежить від обсягу та рівня складності наданих послуг.

До кошторису можуть включатися наступні види робіт:

 • Врізка та подальше підключення до центральної мережі.
 • Установка дренажного насосу у підвальному приямку.
 • Монтаж каналізаційного вузлу.
 • Установка, тестування та підключення н6асосів (побутового, промислового).
 • Монтаж допоміжного обладнання (клапанів, жироуловлювачів тощо).
 • Прокладка трубопроводів за наміченими у проекті лініями.
 • Монтаж зовнішньої каналізації (поверх відкритого грунту).
 • Установка септичних ємностей, станцій біологічного очищення, вигрібних ям тощо (застосовуються в автономній каналізації).
 • Проведення діагностики для виявлення та усунення недоліків.
 • Установка каналізаційних кілець (у колодязях або на трубах).

Остаточна вартість може відрізнятися від орієнтовної цифри в кошторису приблизно на 20-25%. Це обумовлено наданням неповної чи недостовірної інформації нашим фахівцям, а також самовільними перебудовами ваших сусідів, спробами самостійного проведення ремонту та іншими причинами.

Майстри нашої бригади мають великий досвід роботи з різними типами матеріалів, а також володіють потрібними знаннями з облаштування сучасних систем. Тож вони зможуть збудувати каналізаційні мережі та налагодити їх роботу у стислі строки, надавши гарантію на виконані види робіт.

Наші Постачальники

Наші постачальники всесвітньо відомі виробники продукції вищої якості. Ми працюємо тільки з найякіснішими матеріалами.

Заповніть заявку

Ми відповідаємо дуже швидко. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я *

  ВАШ EMAIL *

  ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ