Монтаж та продаж труби для каналізація під ключ

Компанія «Інстал Центр Рівне» виконує монтаж систем каналізації різного типу – внутрішніх, зовнішніх і зливових. Ми працюємо з власниками житлових, а також промислових будівель. Монтаж труб каналізації в Рівному наші фахівці виконують вже не один рік, тому вони змогли отримати необхідний досвід і з легкістю вирішують різні труднощі, які нерідко виникають в процесі установки.

Монтаж внутрішньої каналізації проводиться за цілком розумні гроші, а висока якість обов’язково вам сподобається. Завдяки наявності величезного досвіду роботи в цій сфері ми можемо гарантувати отримання бажаного результату. Монтаж пластикової каналізації в Рівному здійснюється з урахуванням найновіших тенденцій і норм. Майстри компанії «Інстал Рівне» добре розбираються в характеристиках сантехніки різних виробників, тому вони допоможуть вам зробити правильний вибір.

 • строк служби;
 • співвідношення ціни та якості;
 • простоту ремонту;
 • гармонійність в інтер’єрі.

Від зробленого вибору буде залежати якість виконаної роботи. Такий підбір складових частин краще надати майстрам, які будуть виконувати запланований обсяг роботи. Такий метод роботи застрахує клієнтів від незапланованих витрат.

Монтаж труб для каналізації

Для проектування каналізації сантехнік виходить з наступних початкових даних:

 • кількість споживачів води;
 • сезонність проживання;
 • кліматична зона;
 • інтенсивність використання;
 • наявність в безпосередній близькості зовнішніх каналізаційних систем.

Залежно від цілей і можливостей зовнішня частина може бути реалізована:

 • вигрібною ямою;
 • септиком;
 • системою біологічного очищення;
 • підключенням до централізованої системи каналізації.

Внутрішню частину системи водовідведення виконавець-сантехнік реалізує однаково незалежно від побудови зовнішньої частини. Загальні рекомендації до побудови внутрішньої частини наступні:

 • для стояків і загальних магістралей використовують труби ПВХ діаметром 100 мм;
 • для відводів від кінцевих споживачів (умивальників, ванн, пральних машин та ін.) використовують труби діаметром 50 мм, в якихось випадках допускається використовувати 32 мм;
 • намагатися уникати поворотів 90° на горизонтальних ділянках;
 • дотримуватися ухил 10-20 мм на метр труби.

При укладанні договору сантехнік повинен слідувати даним вимогам при проведенні робіт. Однак якщо для здешевлення проект реалізується самостійно, або його реалізує сантехнік-любитель, важливо пам’ятати про ці мінімальні вимоги.

Хоча побудова системи каналізації в будинку, особливо внутрішніх мереж, не виглядає складним, краще передоручити її реалізацію фахівцям. Це дозволить уникнути неприємних несподіванок, а при виникненні проблем залучити виконавця для усунення.

Пристрої та інструменти для монтажу каналізаційної системи

Коли матеріали придбані, настав час подбати про наявність потрібних для здійснення збирання пристосувань, багатий асортимент яких представлений на ринку і є у наших фахівців. Природно що для монтажу, крім інструменту, потрібно і знання і досвід. Залежно від кількості майбутніх операцій, будуть потрібні різні фінансові витрати.

Найчастіше краще замовляти послуги з монтажу каналізації у професіоналів, що мають все необхідне обладнання, тим більше що ми надаємо гарантію на наші роботи. Якщо у вас залишилися сумніви, то телефонуйте нам і нас менеджер проконсультує вас.

Що потрібно знати про варіанти монтажу каналізації

Швидкість прокладки каналізації визначається декількома істотними факторами. Наприклад, невелика тяжкість пластикових складових частин прискорює не тільки доставку, але також кріплення до основи, при цьому зменшуючи навантаження на них. Також велике значення має тип стикування окремих ділянок комунікації. Швидше за все монтаж каналізації виконується з деталей із замковими з’єднаннями, так як вони не вимагають використання зварювання.

Крім цього конструкція має здатність швидкого демонтажу при необхідності очищення або заміни каналізації, яка відслужича свій ресурс. Однак стаціонарне зчленування має високу зносостійкість, завдяки чому отримує перевагу при необхідності.

Оцінка вищевикладених моментів дозволить вирішити, що краще зробити – замовити монтаж каналізаційних систем або виробляти його власними силами.