Сифонні дренажні системи Valsir®Rainplus ®

Rainplus ® представляє найсучаснішу технологію в будівельному секторі та у відведенні опадів з дахів середніх і великих будівель. Система використовує висоту будівлі як рушійну силу, що разом із ефектом негативного тиску дозволяє досягти високошвидкісного потоку, таким чином максимізуючи ефективність дренажу.

Rainplus ® дозволяє направляти весь потік води в будь-яку частину будівлі, таким чином дозволяючи встановити найсучасніші системи збору дощової води відповідно до вимог Програми зелених будівель.

Сифонна дренажна система Rainplus ® складається зі спеціальних вихідних отворів, які запатентовані, розроблені та протестовані відповідно до американського стандарту ASME A112.6.9 і європейського стандарту EN 1253 і з’єднані з поліетиленовими трубами високої щільності HDPE ® . До складу розеток також входять спеціальні компоненти, які дозволяють встановлювати на будь-якому типі покрівлі та гідроізоляційного листа.

Завантажити

Характеристики досконалості

Переваги Rainplus ®

Економний

Порівняно зі звичайними системами Rainplus ® вимагає меншої кількості дахових випусків і дозволяє істотно зменшити діаметри труб, кількість необхідних фітингів і водостічних труб: це призводить до економії до 80% на вертикальних трубах і від 20-30% по всій системі.

Економія місця

Випуски на даху з’єднані з одиночними горизонтальними колекторними трубами, які встановлені без падіння, а водостічні труби розташовані в будь-якому місці по периметру будівлі, таким чином уникаючи перешкод.

Висока ефективність

Коли в роботі дренажні труби протікають на 100% по всій системі, швидкість дренажу є більшою, що призводить до самоочищення трубопроводу.

Екологічна стійкість

Легкість у спрямуванні труб до резервуарів для зберігання полегшує збір дощової води для повторного використання в іригаційних системах, протипожежних ставках і резервуарах для непитних цілей загалом.

Економія часу та праці

Програми будівництва пришвидшуються завдяки скороченню часу монтажу та меншій кількості земляних робіт через зменшення кількості вбудованих труб.

Підвищена гнучкість конструкції

Повний контроль над розташуванням водостічної труби та відсутність вбудованих труб забезпечує підвищену гнучкість конструкції сифонічної системи.

Стійкість

Система Valsir Rainplus ® і ​​HDPE виготовлені з матеріалів, які повністю підлягають повторній переробці, які після закінчення терміну служби можуть бути відновлені. Застосовувані виробничі процеси є енергоефективними та мають мінімальний вплив. Valsir прийняв принципи Green Building з точки зору поваги до навколишнього середовища та збереження ресурсів, труби та фітинги фактично сертифіковані престижним Singapore Green Building.

Звичайні системи VS. Система Rainplus

Існує два типи дренажних систем дощової води: звичайні системи, які неправильно називають гравітаційними системами, і сифонна система Rainplus ® , яка також відома як вакуумна система або повносекційна система.

звичайна дренажна система

Звичайна дренажна система може бути розроблена для великих поверхонь, але не перекриває потік повітря в трубу. З цієї причини труби розраховані на коефіцієнт заповнення 20% або 33% (залежно від національних або місцевих стандартів і правил), що дозволяє значній кількості повітря потрапляти в труби на 80% або 67% перетину труби.

Обидва використовують силу тяжіння, але абсолютно по-різному, що призводить до відмінностей у продуктивності, конструкції та розрахунках.

1

Сифонна дренажна система Rainplus®

Сифонна дренажна система Rainplus ® складається зі спеціальних вихідних отворів, які містять антивихрову пластину, яка запобігає проникненню повітря в труби. Випуски з’єднані короткими трубами відносно невеликого діаметру з горизонтальним колектором води, який розташований безпосередньо під дахом будівлі.

RAINPLUS ® , ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Rainplus ® визначається як сифонна система відведення дощової води, оскільки вона заснована на тому ж принципі, що й сифон. Сифон, як правило, є перевернутою U-подібною трубою, яка використовується для переливання рідини з однієї ємності в іншу, розташовану в нижньому положенні.

ПРИНЦИП БЕРНУЛЛІ

У динаміці рідини принцип Бернуллі стверджує, що для нев’язкого потоку збільшення швидкості рідини відбувається одночасно зі зменшенням тиску або зменшенням потенціальної енергії рідини. Принцип Бернуллі названий на честь голландсько-швейцарського математика Даніеля Бернуллі, який опублікував свій принцип у своїй книзі «Гідродинаміка» в 1738 році.

RAINPLUS ® , ІНТЕГРОВАНА ІНЖЕНЕРІЯ

Високий ступінь розуміння правил експлуатації Rainplus ® і ​​режиму потоку системи необхідний для проектування та будівництва правильно працюючих і безпечних сифонних систем.

На відміну від звичайних гравітаційних систем, як на етапі проектування, так і на етапі будівництва необхідний високий рівень інженерних і експертних знань.

Технічні стандарти EN 1253 і ASME A112.6.9 використовуються для оцінки продуктивності сифонної системи, і, оскільки вони визначають метод вимірювання швидкості потоку як функції глибини води на даху, вони дозволяють фази режиму потоку бути проаналізовано.

Стадія 1

З помірним потоком, який становить 10 або 15% від проектного значення інтенсивності опадів, даховий воронка працює так само, як і в звичайній системі, і потік визначається як «гравітаційний потік», тобто вміст повітря в трубах підвищений.

Стадія 2

Коли вода, що скидається з даху, становить від 10 до 15% до 60% повного потоку, потік води є переривчастим, і система, отже, коливається від режиму гравітаційного потоку до повного сифонічного режиму. При таких значеннях кількості опадів вода, що накопичується на даху, заповнює випускний отвір, перекриваючи потік повітря в трубу та запускаючи сифонну дію.

Таким чином, швидкість викиду води збільшується, що призводить до падіння рівня води, дозволяючи повітрю втягуватися в мережу трубопроводів і розбивати сифон; з цієї причини ця стадія називається «пробкою».

Стадія 3

Коли вода, що скидається, становить від 60% до 95% від проектного значення інтенсивності опадів, труби повністю заповнені водою, хоча все ще присутні багато повітряних бульбашок. Ця стадія називається «бульбашковим потоком» і характеризується високою швидкістю потоку завдяки сифонічному ефекту.

Стадія 4

Коли потік перевищує 95% від розрахункового значення інтенсивності опадів, сифонний ефект працює на повну потужність, досягаючи максимальної швидкості без повітря, що надходить у труби. Ця стадія називається «повний потік» і не створює шуму чи вібрації.

Компоненти системи

РОЗЕТКИ ТА АКСЕСУАРИ

Одним із ключових елементів системи є розетка Rainplus®, розроблена та виготовлена ​​відповідно до вимог і критеріїв випробувань, установлених міжнародними стандартами EN 1253 та ASME A112.6.9.

НАБІР OVERFLOW RAINPLUS ®

Місцеві правила або стандарти щодо проектування систем дощової води можуть вимагати забезпечення аварійних систем (також відомих як переливні системи), здатних відводити несподівано інтенсивні опади, що перевищують проектний рівень опадів.

БРЕКЕТИНГОВІ СИСТЕМИ

Valsir пропонує широкий асортимент кріпильних систем і аксесуарів для монтажу всієї дренажної мережі. Система кронштейнів Rainplus ® , що складається зі спеціальних затискачів разом із опорними рейками та відповідними аксесуарами, розроблена, щоб протистояти силам теплового стиснення та розширення в дренажній мережі та доступна в діаметрах від 40 мм до 315 мм.

ТРУБИ ТА ФІТИНГИ

Лінійка продуктів Valsir HDPE для створення сифонних дренажних систем доступна в діаметрах від 40 мм до діаметра 315 мм і характеризується широким асортиментом фітингів, таких як доступні труби, коліна, перехідники та зменшені відводи.

Якісно виготовлена система

Сифонна система Rainplus ® складається з дахових випусків, хомутів для труб та інших затискних аксесуарів, труб і фітингів Valsir HDPE, програмного забезпечення для 3D-проектування та надзвичайно професійних обчислень.

Труби та фітинги Valsir HDPE виготовляються відповідно до EN 1519 і схвалені багатьма стандартами в усьому світі (CSTB, IIP, KIWA, SKZ, ETA, Lloyd’s Register тощо).

Невелика вага та широкий асортимент доступних деталей роблять Valsir HDPE ідеальним рішенням для будівництва сифонних дренажних систем. Valsir HDPE також пропонує велику гнучкість монтажу завдяки різним методам з’єднання, таким як стикове зварювання та електромуфтування.